Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız Merhum İsmail Baybörü tarafından saraciye malzemeleri sektöründe ortaya çıkan ihtiyacı karşılamak için 1963 yılında kurulmuştur. Her geçen gün gelişen makina parkuru İle birlikte bünyesine yeni ürünleri ekleyerek sektördeki lider konumunu korumaktadır.

İsmail Baybörü’ nün işleri oğlu Hamdi Baybörü’ ye devretmesiyle birlikte gelişen teknolojiye ayak uydurarak metal ürünler yanında plastik ürünlerin de imalatına girerek ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Bavul – çanta imalatında kullanılmakta olan metal ve plastik tüm aksesuarın yanında tekerlekli mekanizma çeşitlerini imalatçıların kullanımına sunmuştur.

Sektöründeki yerini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeye devam eden firmamız Kırklareli OSB’ de yer alan  7500 m2 kapalı alanda kurulan fabrikası, İstanbul Halkalı’ da bulunan satış ve dağıtım ofisi, İstanbul Mercan’ da bulunan şubesiyle hizmet vererek geleceğe dönük yatırımlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Baybörü Aksesuar Olarak 58 yılı aşan üretimimiz boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duymaktayız.